برگزاری نشست مدیران حوزه های غذا،دارو،ملزومات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 9

  • PDF

 نشست هم اندیشی مدیران نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی؛ امور دارو و مواد تحت کنترل؛ نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی برگزار گردید.

این نشست در راستای تعامل هرچه بيشتر دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی، تبادل تجربیات، وحدت رويه در اجرا آئين نامه ها؛ضوابط و دستورالعمل ها و با حضور دانشگاه ها ودانشکده های علوم پزشکی مشهد، بيرجند، بجنورد، سبزوار، نیشابور،گناباد، تربت حيدريه، تربت جام، اسفراین به ميزباني معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دبیرخانه کلان منطقه 9 آمایشی برگزار شد.

در این نشست؛ مدیران نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی؛ امور دارو و مواد تحت کنترل؛ نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی به بیان مشکلات موجود در حوزه های مذکور پرداخته و در خصوص وحدت رویه در برخورد با تخلفات این حوزه ها تصمیماتی اتخاذ نمودند.

 بحث و تبادل  نظر در خصوص همکاری شرکت های پخش دارو، وظایف معاونت های غذا و دارو در پیشگیری و مقابله با قاچاق اقلام سلامت محور، تامین و توزیع ملزومات در زمان بحران( پدافند غیر عامل)، سامانه TTAC، طرح های PMS و PRPs، وحدت رویه در اجرا دستورالعمل رسیدگی به شکایات، ساماندهی خرده فروشی گیاهان داروئی و ... از جمله مواردی بود که در نشست مدیران نظارت بر مواد غذایی؛امور دارو؛ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی به آن پرداخته شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.