خرید متمرکز ملزومات پزشکی پرمصرف مراکز درمانی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ملزومات پزشکی عمومی و پرمصرف مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه بصورت متمرکر خریداری شد.

مدیر نظارت و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا ضمن اشاره به خریدهای متمرکز انجام شده توسط این معاونت اظهار داشت: طی برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای افزایش قیمت ارز و کمبودهای موجود در بازار، این معاونت از سال گذشته نسبت به خریدهای متمرکز ملزومات پزشکی عمومی و پر مصرف مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری معاونت توسعه مدیریت و منابع، مدیریت مالی دانشگاه اقدام نموده است.

دکتر شوشتری افزود: از سال گذشته تا کنون با اعتبار حدود دویست و چهل میلیارد ریال و طی سه مرحله، خرید متمرکز ملزومات پزشکی عمومی و پرمصرف مراکز درمانی از جمله: انواع سرنگ، آنژیوکت، دستکش جراحی و معاینه، گاز، سوند، لوله ساکشن، کیسه ادرار، میکروست، ست سرم، چسب، هپارین لوک، سه راه آنژیوکت و ... با قیمت هایی پایین تر از قیمت های مصوب و بازار صورت پذیرفته است.

وی بیان داشت: کالاهای مذکور جزء نیازهای اساسی و روزانه مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده و توزیع آن ها در مراکز دانشگاهی مطابق با نیاز مراکز درمانی، میزان مصرف مراکز در سیستم HIS دانشگاه، سقف اعتبار بیمه ها، نوع تخصص بیمارستان و ... انجام شده است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.