فعالیت غرفه تست سریع اچ آی وی، در حاشیه برگزاری مجمع سلامت استان

  • PDF

بیمار مبتلا به HIV مجرم اخلاقی نیستدر آستانه هفته سلامت و در حاشیه برگزاری اولین مجمع سلامت استان غرفه تست سریع اچ آی وی در محل برگزاری مراسم انجام شد.

به گزارش وب دا، مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این غرفه با هدف رفع انگ و تبعیض با شعار « همه ما باید نسبت به وضعیت اچ آی وی خود آگاه باشیم» برگزار گردید.

دکتر محمد جعفر صادقی خاطر نشان کرد: این غرفه با استقبال پزشکان، مدعوین و مسئولین و روسای استانی و شهرستانی مواجه شد و تست سریع اچ آی وی ایدز به صورت داوطلبانه برای تعدادی از شرکت کنندگان انجام گردید.

شایان ذکر است اولین مجمع سلامت استان با محوریت گفتمان اجتماعی شدن سلامت و قدردانی از مدیران و سازمانهای مردم نهاد منتخب با حضور مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار خراسان رضوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فرماندار مشهد و شهرستانهای تابعه استان و جمعی از مدیران، روسا و معاونین استانی و شهرستانی در محل مجتمع آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برج سپید برگزار گردید.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.