افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شماره سه شهری در مشهد مقدس

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شماره سه شهری(حاجی اربابی) از مراکز زیر پوشش مرکز بهداشت شماره یک مشهد به بهره برداری رسید.

رییس مرکز بهداشت شماره یک مشهد در حاشیه بهره برداری از این پروژه درگفتگو با وب دا  اظهار داشت: این طرح در زمینی به مساحت 640 متر مربع و با زیر بنای 909 متر مربع در حاشیه شهر مشهد افتتاح شد.

دکتر امینی خاطر نشان کرد: زمین این مرکز از طریق اعتبارات برنامه تحول نظام سلامت تامین و ساخت آن توسط سازمان مسکن و شهرسازی در مدت یک سال به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مرکز خدمات جامع سلامت شماره سه شهری در مکانی استیجاری در حال ارائه خدمات است که با افتتاح این پروژه تمامی پرسنل و تجهیزات به مکان منتقل خواهد شد.

رییس مرکز بهداشت شماره یک مشهد مقدس تصریح کرد: در این مرکز تمامی گروه های سنی اعم از کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان زیر پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار می گیرند.

دکتر امینی با بیان اینکه در قالب برنامه تحول نظام سلامت علاوه بر خدمات بهداشتی و درمانی خدماتی دیگر همچون روانشناسی و مشاوره تغذیه نیز ارائه می شود تصریح کرد: با بهره برداری از این مرکز بیش از 35 هزار نفر از ساکنان مناطق حاشیه شهر مشهد زیر پوشش خدمات مناسب قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر یک میلیون و 200 هزار نفر از جمعیت شهر مشهد زیر پوشش مرکز بهداشت شماره یک مشهد هستند  که در 26 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و 8 مرکز خدمات جامع روستایی خدمات را دریافت می کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.