معاون بهداشت: حفظ و تامین سلامتی زائران و مجاوران از مهمترین اولویت های دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز بهداشت ثامن شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مراسم که با حضور مدیران حوزه بهداشت و سایر بخش های توسعه برگزار شد با تاکید بر اینکه منطقه ثامن یک منطقه ویژه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می باشد و سالانه خیل عظیمی از زائران داخلی و خارجی در این منطقه حضور دارند  اظهار کرد: حفظ و تامین سلامتی این گروه هدف، از مهمترین اولویت های دانشگاه به شمار می رود.

دکتر مهدی قلیان اول از زحمات بی شائبه و شبانه روزی دکتر مهدی ایزد پناه در مدت تصدی 4 ساله ریاست مرکز بهداشت ثامن شهرستان مشهد تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی توفیق در مسئولیت جدید نمود.

وی در ادامه افزود :بی شک ارتقای کشور عزیزمان مرهون افرادی است که به پشتوانه توانایی و دانایی همت خویش را بکار گرفته اند و مجدانه در جهت حفظ و ارتقای شاخص های سلامت تلاش می کنند.

 وی تعامل با سایر سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و آستان قدس رضوی را از جمله عوامل مهم در جهت ارتقاء سلامت زائرین در این منطقه عنوان نمود.

در این مراسم معاون بهداشت دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از  تلاشهای دکتر ایزد پناه قدردانی و دکتر حمیدرضا حسین زاده را به عنوان رئیس مرکز بهداشت ثامن شهرستان مشهد معرفی نمود.  

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار