موفقیت کنترل کرونا ،نتیجه مطلوب کار تیمی در تمامی حوزه ها بوده است

  • PDF

0002.jpg - 12.24 کیلو بایتمعاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: موفقیت کنترل کرونا حاصل کارتیمی  در تمامی حوزه ها بوده است.

به گزارش وب دا، دکتر مهدی قلیان اول در مراسم گرامیداشت روز جهانی ماما که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور معاونین بهداشت، مسئولین واحدهای سلامت جمعیت، خانواده و مدارس و ماماهای نمونه شهرستانهای تابعه برگزار شد، با تاکید بر اهمیت کارتیمی به عنوان مهمترین عامل در موفقیت برنامه ها، گفت: همکاران عزیز ماما با تکیه بر تخصص و توانمندیهای خود با مشارکت همه جانبه در بسیج ملی مبارزه با کرونا قدمهای مهمی را در کنترل کرونا به ویژه در حفظ سلامت مادران باردار برداشتند.

وی وجود تمامی اعضای تیم های بهداشتی اعم از پزشک، مراقب سلامت، ماما، بهورز و نیروهای پشتیبانی را در پیشبرد اهداف سازمانی سیستم دارای اهمیت خواند و گفت: کم رنگ شدن نقش هرکدام از اعضاء تیم ارائه خدمات را مختل و رسیدن به اهداف سازمان را با مشکل مواجه خواهد کرد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، خدمات ماماها را بسیار با اهمیت خواند و گفت: مراقبتهای بهداشتی مادران باردار در طی بارداری و شناسایی مشکلات و مخاطرات احتمالی و پیگیری آن، علاوه بر حفظ سلامت مادران، سلامت نوزادان را نیز تضمین خواهد نمود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.