کشف و ضبط بیش از سه هزار لیتر آبلیموی غیر بهداشتی در یک کارگاه غیر مجاز در مشهد

  • PDF

مسئول بهداشت محيط وحرفه اي مرکز بهداشت شماره 2مشهد از کشف و ضبط بیش از سه هزار لیتر آبلیموی غیر استاندارد در یکی از کارگاه های غیر مجاز واقع در مناطق حاشیه شهر خبر داد.

مهندس غلامیان در گفتگو با وب دا اظهار کرد: در پی اطلاع رسانی شهروندان مبنی بر فعالیت یک کارگاه غیر مجاز تولید آب لیمو، پس از اخذ مجوز ورود از مجتمع قضايي با همکاري اداره اماکن نيروي انتظامي ازمحل  بازرسی  بهداشتی انجام و نسبت به پلمپ این کارگاه اقدام شد.

وی افزود: دربازديد به عمل آمده توسط تیم بازرسی مشترک  واحدبهداشت محیط ونیروی انتظامی مشخص گرديد فردی در کارگاه زیرزمینی ،بدون هیچگونه مجوزی ودرشرایط غیربهداشتی اقدام به تولیدآبلیمو وسرکه نموده  وپس از بسته بندی درسطح وسيع توزيع مي کند.

وی گفت: در جریان بازرسی شرایط بهداشت فردی و محیطی نامناسب بود و با  توجه به حجم زیاد بخشی از محصول (حدود یک تن)به مرکز بهداشت منتقل گردید و 2تن در محل کارگاه تا تعیین تکلیف نهایی ضبط گردید.ضمنا محل فوق با دستورمقام قضایی به دلیل شرایط بحرانی پلمپ  وپرونده  این متخلف جهت پیگیری قانونی به مراجع قضايي ارجاع شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.