24 بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی مشهد زیر پوشش طرح هتلینگ

  • PDF

در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت و بسته ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی، 24 بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی مشهد زیر پوشش این طرح قرار گرفتند.

به گزارش وب دا، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این طرح ها در فضایی بالغ بر 330 هزار متر مربع و با هزینه ای بیش از 790 میلیارد ریال به منظور افزایش کیفی خدمات به بیماران بستری در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه به اجرا در آمده است.

دکتر بحرینی خاطر نشان کرد: اجرای طرح های بازسازی در قالب ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی در فضایی بیش از 165 هزار متر مربع از دیگر طرح هایی است که دنبال می شود.

وی با اشاره به اینکه در راستای ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی، مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) از اعتبارات ویژه برخوردار شد اظهار داشت: بر اساس این طرح تا کنون عملیات بازسازی و توسعه 9 بخش از 27 بخش بیمارستان قائم(عج) به اجرا در آمده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اجرای آخرین مرحله هتلینگ (فاز ششم) در سال 96 اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح تمامی بیمارستان های دانشگاه بر اساس اولویت زیر پوشش طرح هایی همچون خرید تجهیزات و ملزومات تاسیسات، عملیات بازسازی و توسعه بخش ها و بهسازی و توسعه فضای جانبی قرار می گیرند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.