ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: با اجرای برنامه تحول نظام سلامت، کیفیت خدمات هتلینگ در مراکز درمانی زیر پوشش این دانشگاه ارتقاء یافت.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی در همایش معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اشاره به اینکه 40 درصد از مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قدمتی بیش از 30 سال دارند خاطر نشان کرد: برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ  مراکز درمانی بر اساس اسناد بالادستی به اجرا در آمد.

وی تصریح کرد: سیستم بازسازی مراکز درمانی در بخش های عمرانی، ساختمانی و تاسیساتی به اجرا در آمد و 24 بیمارستان زیر پوشش این طرح قرار گرفتند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با بیان اینکه روند اجرای برنامه ارتقاء کیفیت هتلینگ به طور مستمر مورد نظارت قرار می گیرد افزود: اجرای برنامه های نظارتی به طور حتم افزایش کیفیت را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است: در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ در فضایی بالغ بر ۳۳۰ هزار متر مربع و با هزینه ای بیش از ۷۹۰ میلیارد ریال به منظور افزایش کیفی خدمات به بیماران بستری در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه به اجرا در آمده است.

همچنین در سال جاری نیز تمامی بیمارستان های دانشگاه بر اساس اولویت زیر پوشش طرح هایی همچون خرید تجهیزات و ملزومات تاسیسات، عملیات بازسازی و توسعه بخش ها و بهسازی و توسعه فضای جانبی قرار می گیرد.


باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.