دو کلینیک ویژه به زودی در مشهد افتتاح خواهد شد

  • PDF

مدیر نظارت، درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افتتاح دو کلینیک ویژه در یک ماه آینده در مشهد خبر داد.

دکتر علی اصغر انجیدنی در این راستا در گفتگو با خبرنگار وب دا گفت: تعدادی کلینیک ویژه در مشهد در حال فعالیت هستند و تعدادی در حال راه اندازی هستند دو کلینیک ویژه یکی در شهرک دانش سلامت در اختیار بیمارستان امام رضا(ع) و یکی در منطقه سیدی در اختیار بیمارستان قائم(عج) تا یک ماه آینده افتتاح می شوند.

وی با بیان اینکه کلینیک های ویژه مستقل هستند و کارهای مرتبط با ویزیت، تشخیص و درمان بیماری را انجام می دهند، افزود: کلینیک ویژه دیگری در محوطه بیمارستان هاشمی نژاد در حال آماده سازی است که قرار است بر اساس برنامه ریزی تا پایان سال جاری به اتمام برسد و یک کلینیک دیگر در شهرک گلبهار در اولین فرصت کارهای آن نیز انجام می شود.

دکتر انجیدنی با اشاره به اینکه کلینیک های ویژه ای نیز در شهرستانها فعال هستند، اظهار داشت: قرار است که در سطح دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور طرح نظام ارجاع اجرا شود قبل از اجرای این طرح فرد در شهرستان به کلینیک شهر خود مراجعه و اگر درمان نشود با پرونده خود به کلینیک شهرهای دیگر مراجعه می کند.

وی در ادامه افزود: با اجرای این طرح فرد با معاینه و ویزیت در کلینیک شهر خود اگر نیاز به یک متخصص داشته باشد از طریق خود کلینیک برای او در یک کلینیک دیگر در شهر دیگر وقت گرفته و پرونده اش بصورت الکترونیک انتقال داده می شود.

دکتر انجیدنی اظهار داشت: در شهرستانهایی مانند چناران(گلبهار) ،خواف، سرخس، بردسکن، کاشمر و تایباد کلینیک های ویژه فعال و در چناران و سرخس نیز کلینیک های در حال راه اندازی نیز داریم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار