کمک ۱۵ میلیارد ریالی نیکوکاران به بیمارستان شریعتی مشهد برای مقابله با کرونا

  • PDF

رییس بیمارستان فوق تخصصی دکتر شریعتی مشهد اظهار کرد: ۱۵ میلیون ریال از ابتدای شیوع کرونا توسط خیران و شهروندان به این بیمارستان کمک شده‌است و ۵۰ میلیارد ریال نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تجهیزات تا سایر کمک‌ها به این بیمارستان اختصاص یافته ‌است.

به گزارش وب دا، دکتر محمدرضا حسینعلی‌زاده در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا مردم و خیران حضور جدی در کنار کادر درمانی داشتند و حمایت‌های خوبی از سوی آنها صورت گرفت که امیدواریم تا ریشه‌کنی این ویروس این روند ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد: بیمارستان شریعتی اولین بیمارستانی بود که درمان و بستری بیماران کرونایی در آن آغاز شد و این بیمارستان برای این مهم اختصاص یافت اما در تداوم این جریان سایر بیمارستان‌ها نظیر بیمارستان امام رضا (ع) و بیمارستان قائم نیز درگیر شدند.

رییس بیمارستان فوق تخصصی دکتر شریعتی مشهد گفت: تعداد قابل توجهی از کادر درمانی این بیمارستان نیز طی این مدت به بیماری کرونا مبتلا شدند که دوره نقاهت اغلب آنها سپری شده و به کار خود بازگشته‌اند.

دکتر حسینعلی زاده افزود: حضور تیم درمانی منسجم و مدیریت و برنامه‌ریزی های‌ دقیق در دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد از علل موفقیت در مدیریت بیماری کرونا در این شهر و استان خراسان رضوی است.

وی تاکید کرد: مردم باید توصیه‌های بهداشتی در پیشگیری از کرونا را جدی بگیرند تا این بیماری کنترل شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.