برای توسعه بیمارستان ابن سینا و دکتر حجازی برنامه های مناسبی ترسیم شده است

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: برای توسعه مرکز روانپزشکی ابن سینا و دکتر حجازی در راستای افزایش خدمات رسانی به بیماران برنامه های مناسبی ترسیم شد است.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی در مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز روانپزشکی ابن سینا و دکتر حجازی با بیان اینکه تا کنون اقدامات و برنامه های مناسبی در راستای توسعه کیفی و کمی خدمات در این مرکز صورت گرفته است خاطر نشان کرد: بیماران روانپزشکی از مظلوم ترین بیماران محسوب می شوند و باید برای ارائه خدمات به این دسته از بیماران اهتمام ویژه ای داشت که در این زمینه دانشگاه تا کنون برنامه های مهمی را به اجرا در آورده است.

وی بازسازی بخش های بستری ، راه اندازی واحدهای کاردرمانی، کلینیک ویژه و همچنین افزایش نیروی انسانی را از جمله اقدامات مهمی برشمرد که در این مراکز به اجرا در آمده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از تلاش های دکتر مهری مدیر پیشین بیمارستان ابن سینا و دکتر حجازی اظهار کرد: دکتر منفرد از مدیران باسابقه دانشگاه محسوب می شوند و امیدوارم با حضور ایشان در این مجموعه، توسعه کیفی و کمی خدمات در این مراکز بیش از پیش شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکترمهری در دوران تصدی مسئولیت قدردانی و دکتر حسن منفرد به عنوان مدیر جدید این مرکز معرفی شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.