بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان شهید هاشمی نژاد

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در بیمارستان شهید هاشمی نژاد، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز، در جریان اقدامات انجام شده به بیماران قرار گرفت.

دکتر شاپور بدیعی در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا، با بیان اینکه رسیدگی و بازدید از بخش های بستری غیر کرونایی از اولویت این معاونت به شمار می رود اظهار کرد: بیمارستان شهید هاشمی نژاد از ابتدای شیوع کووید-19 تا کنون اقدامات موثری را در راستای خدمات رسانی به بیماران کرونایی، تروما و سایر بیماران داشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: یکی از اقدامات مهمی که در این مدت با همکاری معاونت آموزشی و رییس دانشکده پزشکی انجام شد، انتقال بخش مسمومین از بیمارستان امام رضا(ع) به بیمارستان شهید هاشمی نژاد به منظور ارائه خدمات به بیماران و همچنین اختصاص بخش های مراقبت ویژه بیمارستان امام رضا به بیماران کرونایی بود که تلاش تمامی اعضای هیات علمی و مسئولان در این حوزه قابل تقدیر است.

دکتر بدیعی تصریح کرد: از دو سال گذشته به منظور گسترش خدمات به بیماران در حوزه مسمومیت، برنامه ریزی برای راه اندازی یک بخش در بیمارستان جدید شهید هاشمی نژاد در دستور کار قرار گرفته است که با افتتاح این پروژه این بخش به این مرکز انتقال می یابد.

وی با اشاره به مراحل انتهایی ساخت بیمارستان شهید هاشمی نژاد اظهار کرد: به همین منظور کارگروه هایی به منظور تجهیز و تامین نیروی انسانی این مرکز تشکیل شد تا بتوانیم در اولین فرصت این مرکز را در راستای خدمات رسانی به مردم شریف منطقه به بهره برداری رساند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.