برگزاری نشست هم اندیشی مدیران بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه، با هدف برنامه‌ریزی و تعیین گروه‌های هدف دوره‌های آموزشی آتی توانمندسازی مدیران بیمارستانی خبر داد.

به گزارش وب دا: عبداله ریحانی یساولی با اشاره به لزوم بهره برداری از تجربيات مدیران در طراحي دوره‌هاي آموزشي مورد نیاز مديران سطوح پايه در بیمارستان ها اظهار داشت: در راستای تاکید رییس دانشگاه جهت ارائه آموزش‌هاي اثر بخش‌ و حمايت معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه از برنامه‌های تدوین شده در این زمینه، جلسه مذکور با حضور مدیران بیمارستان‌های دولتی دانشگاه در محل سالن اجتماعات مرحوم دکتر نادری برگزار شد.

وی با یادآوری برگزاری دوره‌های آموزشی توانمند سازی مدیران بیمارستانی با همکاری سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در دانشگاه  علوم پزشکی مشهد برای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب 9 و 8 کشور افزود: بر اساس برنامه‌ریزی و نتایج این هم اندیشی و خروجی جلسات آتی، دوره‌های آموزشی مشابه جهت مدیران سطوح پايه در بيمارستان‌ها و سایر گروه‌های هدف پیشنهادی حاضرین در جلسات، برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است در این نشست پس از بيان ديدگاه‌ها و نقطه نظرات مدعوین در خصوص دوره‌های آموزشی توانمند سازی مدیران بیمارستانی، مقرر گرديد طراحي‌ دوره‌های  آموزشي برای مديران سطوح پايه، توسط كارگروه‌هاي تخصصي متشكل از مديران و صاحب نظرات دانشگاهي و  همچنین با راهبری اداره آموزش و توسعه کارکنان این مدیریت سرمایه انسانی صورت پذيرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.