قرار گرفتن بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء(ص) در ردیف مراکز معتبر آموزشی انجمن آسیا و اقیانوسیه

  • PDF

مدیر بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد از قرار گرفتن بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) از مراکز زیر پوشش این دانشگاه در لیست مراکز معتبر آموزشی انجمن آسیا و اقیانوسیه خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر سیامک زارعی قنواتی اظهارداشت:  با توجه به توانمندی های بیمارستان چشم خاتم الانبیاء(ص) در حوزه آموزش و درمان و درخواست ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این مرکز در لیست مراکز معتبر آموزشی انجمن آسیا و اقیانوسیه قرار گرفت.

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تنها 9 کشور در این لیست حضور دارند خاطر نشان کرد:  بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) به عنوان نخستین مرکز در در این لیست قرار گرفته است .

وی تصریح کرد: این مرکز به عنوان یکی از مراکز معتبر از بین کشورهای چین ، هنگ کنگ ، ژاپن ، نپال ، نیوزلند ، سنگاپور ، کره جنوبی و آمریکا آمادگی لازم برای پذیرش دوره های چشم پزشکی را اخذ نموده است.

مدیر بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه انجمن آسیا و اقیانوسیه بزرگترین انجمن چشم جهان از نظر تعداد اعضا و جمعیت زیر پوشش به شمار می رود خاطر نشان کرد: با قرار گرفتن بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در این لیست، تمامی داوطلبان در سراسر جهان که تمایل به گذراندن دوره های فوق تخصصی فلوشیپ در حوزه چشم هستند می توانند در این مرکز پذیرش شوند.

عضو هیات مدیره انجمن آسیا و اقیانوسیه با بیان اینکه بیمارستان خاتم الانبیاء(ع) پیش از این نیز با ارتباط با فدراسیون بین المللی چشم دوره های فوق تخصصی را برگزار نموده است خاطر نشان کرد: تا کنون 7 نفر از کشورهای مختلف از جمله عراق، لبنان، افغانستان موفق به طی کردن دوره های فوق تخصصی در این بیمارستان شده اند.

مخاطبان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار