دانشگاه علوم پزشکی مشهد در کنار بیمارستان های خصوصی و خیریه در مسیر ارتقاء کیفیت گام بر می دارد

  • PDF

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارتقاء کیفیت خدمات را مهمترین برنامه دانشگاه عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم، دانشگاه در کنار مراکز خصوصی، خیریه و دیگر مراکز تلاش می کند به شکل مطلوبی کیفیت خدمات را ارتقاء دهد.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در حاشیه نشست با مدیران،مسئولان فنی و مترون های بیمارستان ها و مراکز خصوصی و خیریه ها در گفتگو با وب دا هدف از برگزاری این نشست را افزایش ارتباط با مسئولان مراکز خصوصی و خیریه عنوان و اظهار کرد: در این نشست تلاش شد تا ضمن شناسایی مشکلات ، برنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفت.  

دکتر انجیدنی افزود: برای هر برنامه ای که از سوی وزارت بهداشت ابلاغ می شود در کنار مراکز خصوصی و خیریه تلاش می شود تا کیفیت خدمات حوزه سلامت را به مردم افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه در این نشست در خصوص ثبت اتفاقات در سامانه mcmc  و پایش های حوزه بالینی و ثبت وقایع ناخواسته بحث و تبادل نظر شد گفت: نظارت بر تعرفه ها و مشکلات اعتبار سنجی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد.

وی با تاکید براینکه ما سعی می کنیم تا خدمات به بهترین شکل ارائه شود، گفت: در خصوص انتقال بیماران و یا خرابی دستگاه ها، بیمارستان و مراکز خصوصی وخیریه می توانند مشکلات خود را در در سامانه mcmc  ثبت کنند تا بیماران را به مراکز دیگر ارجاع دهیم.

دکتر انجیدنی ابراز کرد: کمیته نظارت بر mcmcبه گونه ای است که اگر مشکلات در فرآیند اجرایی پیش آید، می توان به این کمیته گزارش داد تا با پیگیری مشکلات حل شود.

نشست معاون درمان با مترون بیمارستان ها

نشست معاون درمان با مترون بیمارستان ها

نشست معاون درمان با مترون بیمارستان ها

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار