هفت کارگر سانحه دیده کارخانه ذوب آهن چناران در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شدند

  • PDF

هفت کارگر سانحه دیده کارخانه ذوب آهن چناران که دچار سوختگی شده بودند در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شدند.

جراح و پزشک  بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد:روز سه شنبه ساعت حدود ساعت 16  با هماهنگی ستاد هدایت از بیمارستان ثامن الائمه(ع) چناران به اورژانس سوختگی مشهد اعزام  و بلافاصله پذیرش شدند.

دکتر علی احمد آبادی گفت :2نفر از بیماران که حال عمومی بهتری داشتند بصورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه حال یکی از بیماران که دچار سوختگی 100 درصد شده وخیم است افزود: این مصدوم در بخش مراقبت های ویژه سوختگی تحت اقدامات درمانی قرار گرفته است.

متخصص جراحی عمومی خاطر نشان کرد:  درصد سوختگی 4 مصدوم دیگر زیر 30 درصد  می باشد و در حال حاضر مشکل دیگری ندارندو در بخش سوختگی تحت اقدامات درمان قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه مواد مذاب درجه حرارت بالایی دارد افزود: در این دسته از سوختگی ها شدت آسیب عمیق تر  و وسعت سوختگی کم تر هست و احتمال عمل جراحی را افزایش می دهد.

دکتر رجب پور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چناران  نیز در خصوص اقدامات درمانی برای کارگران سانحه دیده  اظهار کرد:پس از انتقال مصدومان به بیمارستان ثامن الائمه(ع)، اقدامات درمانی اولیه و مورد نیاز بیماران تحت نظر پزشک متخصص اورژانس چناران انجام شد اما به دلیل اینکه سوختگی ها هم از نظر وسعت و هم از نظر درجه زیاد بودند بنا به نظر پزشک معالج دستور اعزام آنان به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد داده شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.