بازدید وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید کامیاب

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان شهید کامیاب از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جریان روند خدمات رسانی در این مرکز قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر سعید نمکی به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران ستادی و دانشگاهی با حضور در بیمارستان شهید کامیاب ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز، روند ارائه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین با حضور بر بالین بیماران بستری و عیادت از آنان در این مرکز با بیماران به گفتگو پرداخت.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این بازدید طی گفتگو کوتاهی با وب دا، ضمن قدردانی از خدمات انجام شده در این مرکز اظهار کرد: علی رغم ازدحام موجود در بیمارستان شهید کامیاب، خدمات به شکل مطلوبی در این مرکز ارائه می شود.

دکتر نمکی بر ارائه خدمات مناسب، به موقع و با کیفیت به بیماران تاکید کرد و گفت: نباید شلوغی و ازدحام برخی از بخش های بیمارستانی موجب اختلال در روند خدمات رسانی به موقع به بیماران شود.  

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ادامه با حضور در محل احداث پروژه اورژانس شهید کامیاب روند اجرای این پروژه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

پروژه بیمارستان شهید کامیاب در زمینی به مساحت 4 هزار و 500 متر مربع در قالب 61 تخت بستری شامل بخش های  تصویربرداری اورژانس ، پذیرش و ترخیص بیماران سرپایی و اورژآنس و بخش بستری موقت ،بخش سوانح خانمها و اقایان،

و بخش مراقبت های ویژه در قالب 10 تخت بستری آماده بهره برداری شده است و برای ساخت این پروژه بیش از 70 میلیارد ریال هزینه شده است.

وزیر بهداشت به منظور حضور در اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی مشهد عصر امروز وارد مشهد شد.

دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، زیارت بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)،بازدید از چند پروژه عمرانی در مراکز درمانی مشهد، از برنامه های سفر دکتر نمکی به مشهد است.

از دیگر برنامه های وزیر بهداشت در این سفر می توان نشست با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، استاندار و مسئولان خراسان رضوی اشاره کرد.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.