راه اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی تخصصی در تمامی حوزه های پزشکی در مشهد

  • PDF

رییس سازمان نظام پزشکی مشهد از راه اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی تخصصی در تمامی حوزه های پزشکی خبر داد.

دکتر علی بیرجندی نژاد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده در خصوص شیوع ویروس کرونا و احتمال آلودگی ثانویه افراد در ترددهای شهری و مراجعه به مراکز درمانی ؛ سازمان نظام پزشکی مشهد با استفاده از ظرفیت پزشکان داوطلب متخصص اقدام به راه اندازی سرویس مشاوره پزشکی تلفنی رایگان نموده است ، تا از مراجعه غیر ضروری بیماران به مراکز درمانی جلوگیری شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه پاسخگویی تلفنی تخصصی به نشانی https://snpm.ir/corona.html از این خدمات استفاده کنند.

رییس سازمان نظام پزشکی مشهد تصریح کرد: شهروندان می توانند سوالات پزشکی خود را در زمینه های مختلف از طریق کانال تلگرامی مردم و سلامت نظام پزشکی مشهد و ارتباط با ادمین کانال  مطرح و شماره تلفن  پزشکان و کارشناسان در هر رشته را دریافت و از سرویس مشاوره تخصصی استفاده نمایند .

دکتر بیرجندی نژاد افزود: راه اندازی سایت دیده بان ویروس کرونا(corona virusms.com)  به منظور در دسترس قرار دادن آمارها و تحلیل ها و نیز اطلاع رسانی شیوع جهانی و نحوه گسترش ویروس کرونا در جهان از دیگر اقدامات انجام شده به شمار می رود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.