با حضور وزیر بهداشت:بخش اورژانس بیمارستان طالقانی مشهد بهره برداری شد

  • PDF

همزمان با هفته دولت، بخش اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی طالقانی مشهد ،با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا،رییس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی طالقانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه بهره برداری از این طرح اظهار داشت: بخش جدید اورژانس این بیمارستان با 17 تخت و هزینه 15 میلیارد ریال احداث شده است.

دکتر احسان سلطانی افزود: این بخش ظرفیت پاسخگویی روزانه به 300 بیمار که اغلب مجروحان و مصدومان حوادث جاده ای هستند را دارد.

وی اظهار داشت: ساخت این بخش از شهریور ماه سال گذشته و از محل بودجه وزارت بهداشت در راستای استاندارد سازی اورژانس در کشور آغاز شده بود.

دکتر سلطانی گفت: بیمارستان طالقانی مشهد نخستین بیمارستان در کشور است که بخش اورژانس آن در مدت کوتاهی از محل بودجه های استاندارد سازی اورژانس های کشور، احداث شده است.

رییس بیمارستان طالقانی افزود: بخش قدیمی اورژانس این مرکز با شش تخت، شرایط مناسب برای خدمات رسانی به بیماران را نداشت که اکنون بخش جدید جایگزین آن شده است.

دکتر سلطانی اظهار کرد: مرحله دوم توسعه بخش اورژانس بیمارستان طالقانی مشهد با 22 تخت در 22 بهمن ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وزیر بهداشت پس از افتتاح بخش اورژانس بیمارستان طالقانی مشهد از عملیات اجرایی بخش اورژانس بیمارستان قائم (عج) مشهد نیز دیدن کرد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.