ایجاد یک هزار و 670 تخت بیمارستانی در استان خراسان رضوی

  • PDF

استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار و 700 تخت بیمارستانی در استان خراسان رضوی با کمک خیران سلامت در حال ساخت است.

به گزارش وب دا، علیرضا رشیدیان در آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه خیران زمانی وارد عمل می شوند که احساس کنند می توانند به دولت و نظام اجرایی اعتماد کنند؛ افزود: در سه، چهار سال اخیر یک هزار و 670 تخت بیمارستانی در استان خراسان رضوی ایجاد شده است.
استاندار خراسان رضوی با قدردانی از تلاش ها و اقدامات دکتر مصطفی مهرابی بهار در طول دوره مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: وی در چند سال گذشته با اعتبارات و امکانات اندک توانست دستاوردهای زیادی برای این دانشگاه و ارتقای سلامت مردم کسب کند.
وی خاطرنشان کرد: ارتقای رتبه پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پنج به سه، یکی از اقدامات ارزشمندی بود که در سالهای اخیر حاصل شد.
رشیدیان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمره نسل 3 و 4 دانشگاهها قرار دارد و به عنوان یک دانشگاه کارآفرین، خلاق و نو آور در سطح کشور فعالیت دارد.
استاندار خراسان رضوی افزود: اقدامات حوزه درمان در خراسان رضوی فقط به جمعیت این استان محدود نمی شود، بلکه باید برای 27 میلیون زائر و مسافری که سالانه به این استان سفر می کنند، برنامه ریزی لازم در نظر گرفته شود.
وی گفت: برای حل مشکلات در حوزه های مختلف باید از ظرفیت دانشگاهیان و نخبگان حداکثر استفاده بشود و جامعه ای که از ظرفیت نخبگان خود بهره می برد، راه رستگاری را پیش خواهد گرفت.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار