برگزاری نشست مشترک رؤسای دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی کلان منطقه 9

  • PDF

 سیزدهمین جلسه مشترک رؤسای دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی کلان منطقه 9 کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، این نشست به منظور بررسی مسائل اقتصادی دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی قطب 9 و تبادل نظر رؤسا و بررسی مسائل مربوط به کاهش هزینه ها، افزایش درآمدها و مشکلات بوحود آمده از جانب سازمانهای بیمه گر برگزار شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با واحد خبر وبدا دانشگاه در این خصوص گفت: رؤسای دانشگاههای کلان منطقه 9 کشور با تشکیل این نشست در خصوص مباحث کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها و همچنین نحوه همکاری سازمانهای بیمه گر و رفع مشکلات موجود و جمع بندی نکات مدنظر، برای حضور در اجلاس رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور که باحضور رئیس جمهور و  وزیر بهداشت در روز های 22 و 23 آبانماه برگزار خواهد شد آمادگی لازم را فراهم ساختند.

دکتر محمدرضا دارابی درخصوص مشکلات مالی بوجود آمده از جانب سازمانهای بیمه گر در برنامه تحول نظام سلامت اظهار امیدواری کرد: حضور رییس جمهور در این اجلاس گره گشای بسیاری از این مشکلات باشد و طرح تحول نظام سلامت همچون گذشته به راه خود ادامه دهد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار