دکتر هاشمی، رضایت بیشتر ارائه دهندگان خدمات از برنامه های مهم وزارت بهداشت

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رضایت  بیشتر ارائه دهندگان خدمات را از اولویت های کاری در این دوره برشمرد و اظهار داشت: هر چند که در دوره گذشته نیز این موضوع از برنامه های اولویت دار بود اما انتقادهایی نیز به آن بود که در این دوره تلاش می شود نسبت به رفع کاستی ها اقدام شود.

دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح 160 پروژه عمرانی، خدماتی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تبریک میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) تاکید کرد: باید به گونه ای تلاش شود که کاستی ها و معوقات اعضای هیات علمی، پرستاران، پیراپزشکانُ، ماماها و دیگر گروه ها با سرعت بیشتری پرداخت شود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اجرای 160 پروژه عمرانی اظهار داشت: سرعت و هزینه تمام شده در اجرای پروژه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد بی نظیر است و در این میان دانشکده داروسازی و  مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و رفاهی از بارزترین آن به شمار می رود.

دکتر سید حسن هاشمی افزود: از ابتدای دولت یازدهم میلیون ها  متر مربع پروژه عمرانی در کشور به اجرا در آمده است، اما به جرات می توان گفت، با سرعت و قیمت تمام شده ای که در پروژه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است نمونه ای در کشور وجود ندارد که این امر جای بسی قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه در این دوره نیز همانند دوره گذشته، رییس جمهور اجرای برنامه تحول نظام سلامت را مورد توجه قرار داده و این برنامه ادامه خواهد یافت اظهار امیدواری کرد: با رفع مشکلات مالی بتوانیم این برنامه را به شکل کامل به اجرا برسانیم و در راستای رفع مشکلات و بهبود وضعیت سلامت مردم گام برداریم.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اجرای دانشکده طب سنتی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک پزشکان طب سنتی و عطاران حرکتی را شروع کنیم که از سوء استفاده برخی از افراد از این میراث گرانبهای ملی جلوگیری شود.

دکتر هاشمی با بیان اینکه مداخله های افراد غیر متخصص در حوزه طب سنتی عوارض زیادی را به همراه دارد اظهار امیدواری کرد: با همکاری قوه قضاییه از فعالیت غیر قانونی مراکز طب سنتی جلوگیری شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دوره گذشته تلاش های زیادی را در حوزه های مختلف داشته و این امر موجب شد که در بسیاری از رتبه بندی ها ارتقاء پیدا کند افزود: باید این ارتقاء و رقابت با دیگر مراکز دانشگاهی همچنان ادامه پیدا کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.