بیستم دی ماه آخرین مهلت ارسال مقالات و آثار به نهمین همایش کشوری یادگیری الکترونیکی

  • PDF

مهلت ارسال آثار و مقالات به نهمین همایش کشوری یادگیری الکترونیکی و چهارمین جشنواره ملی سلامت ویادگیری در نظام های الکترونیکی (سینا) تا  20 دی ماه تمدید شد.

به گزارش وب دا ؛دکتر پروانه دبیر اجرایی همایش گفت این همایش دومین بار است که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود و این دانشگاه جزو چهار دانشگاه برتر در حوزه ی آموزش مجازی در کشور به شمار می رود.

 وی افزود: همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی در محورهای سیاست‌گذاری و بین المللی سازی، آموزش‌های مداوم و ضمن خدمت ،ارزشیابی الکترونیکی،یادگیری الکترونیکی در شبکه های اجتماعی ،آموزش مجازی بیماران و جامعه (Public education)  ،یادگیری الکترونیکی ویژه توانیابان ،طراحی محتوای یادگیری الکترونیکی ،کاربرد فناوری های نوین در یادگیری علوم پزشکی ،دستگاه های همراه هوشمند(Smartphones)،دوراپزشکی (Telemedicine) در آموزش، اپلیکیشن موبایل،شبیه سازی (Simulation) و بازی سازی (Gamification) درآموزش علوم پزشکی  ،واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) و حرفه ای گری (Professionalism) و شبیه سازی دیجیتال برگزار می شود.

دکتر پروانه  گفت: همچنین جشنواره ملی سلامت در نظام الکترونیکی سینا در محورهای فیلم آموزشی، پادکست، دابسمش، پویا نمایی، تیزر دیجیتال، IVR، اینفوگرافی، پوستر،نرم افزار، وب سایت، اپلیکیشن موبایل، گجت، وبلاگ، کتاب و مجلات الکترونیکی، بازی ،واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR)، آبجکت سه بعدی و مدل و مولاژ آموزشی مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود :برای تحقق اهداف همایش کتابچه و انتشارات به صورت فیزیکی نخواهیم داشت و علاوه بر پذیرش و ارائه مقالات، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی‌های کلیدی و برگزاری نمایشگاه ومیزگردهای تخصصی نیز در دستورکار همایش قرار دارد.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش به نشانی 

http://cong-elearning9.mums.ac.ir/fa/   مراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار