پذیرش 350 مقاله در همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی و دومین فستیوال دانشجویی علوم اعصاب

  • PDF

مشهد میزبان دومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی دبیر اجرایی دومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی و دومین فستیوال دانشجویی علوم اعصاب اظهار داشت: در مدت زمان برگزاری این کنگره 350 مقاله در قالب سخنرانی و پوستر ارائه خواهد شد.

به گزارش وب دا، دکتر سحاب خاطر نشان کرد: این کنگره 28 الی 30 فروردین در دانشکده پزشکی برگزار می شود و بیش از 500 نفر از اساتید و دانشجویان از 40 دانشگاه علوم پزشکی کشور و خارج کشور در این کنگره حضور خواهند داشت.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در روز نخست کنگره فستیوال دانشجویی و سه کارگاه برگزار می شود و اساتید داخل و خارج از کشور این کارگاه را مدیریت می کنند.

دکتر سحاب افزود: این کنگره در محورهای التهاب عصبی و دژنراسیون عصبی،التهاب عصبی و دمیلیناسیون،ترمیم و بازسازی، سلول بنیادی و تنظیم کننده ی سیستم ایمنی عصبی،التهاب عصبی در بیماری های عصبی،التهاب عصبی، پاتوفیزیولوژی، مدیریت و درمان،مدل های حیوانی التهاب عصبی،التهاب عصبی و تصویربرداری عصبی،مکانیسم های التهاب عصبی،التهاب عصبی و رفتار،التهاب عصبی در گستره زندگی،شیوه های نوین در التهاب عصبی،التهاب عصبی و توانبخشی و دارو های نوین ضد التهابی و سد خونی- مغزی، برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: بررسی عوامل تاثیرگذار بر التهاب سیستم عصب، تبادل نظر در زمینه جدیدترین یافته های تحقیقاتی در مورد التهاب عصبی، یافتن روش های نوین و کاربردی جهت تحقیقات در زمینه التهاب عصبی،آشنایی با ارتباط بین التهاب عصبی و بیماری های حاد و مزمن، آشنایی با تاثیرات التهاب عصبی بر بیماران بستری شده در بخش مراقبت های ویژه و دست یافتن به جدیدترین روشهای درمانی جهت غلبه بر التهاب عصبی از جمله اهداف این همایش به شمار می رود.

دبیر اجرایی دومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی و دومین فستیوال دانشجویی علوم اعصاب اظهار داشت:این کنگره دارای 15 امتیاز بازآموزی است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.