دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دنبال افزایش شاخص های سلامت در استان است

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه مشهد، به عنوان متولی امر سلامت به دنبال افزایش شاخص های سلامت به کمک همه نهادها و سازمان ها در استان می باشد.

به گزارش وب دا، دکترمحمد رضا دارابی در کارگروه سلامت و امنیت غذایی در استانداری مشهد گفت: سلامت بهترین نعمت خداوند و قابل قدردانی است و از این جهت در راستای ارتقاء و استقرار آن برای خود و جامعه تلاش کنیم.

وی ادامه داد: درحوزه سلامت افراد سالم در حال فعالیت می باشند و افرادناسالم به این حوزه آسیب می رسانند در این میان مردم به صورت ناخواسته آسیب زننده به سلامت خود می باشند و برخی به صورت خواسته به این حوزه آسیب وارد می کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ؛متولیان امر سلامت را تلاش کننده در مسیر رفع فرایندهای آسیب رسان سلامت مردم دانست و خاطر نشان کرد: متولیان امر سلامت فرایندهای آسیب رسان به این حوزه را کنترل کرده و تلاش می کنند شاخص های سلامت را به حد استانداردها برسانند.

وی اظهار امیدواری کرد: با کمک همه نهادها و سازمان ها بتوانیم جامعه ای ایمن در حوزه سلامت برای مردم ایجاد کنیم و به استانداردهای مشخص در این راستا دست پیدا کنیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار