پذیرش 83 مقاله در دومین همایش کشوری روماتولوژی کودکان ایران

  • PDF

دومین همایش کشوری روماتولوژی کودکان ایران، 14 و 15 تیر ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

دبیر علمی دومین همایش کشوری روماتولوژی کودکان ایران اظهار داشت: این همایش در محورهای آرتریت در کودکان واسکولیت در کودکان ،تب های دوره ای  و اختلالات متابولیت استخوان (بزرگداشت استاد دکتر عقیقی) در سالن همایش های بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد.

دکتر عبدالرضا ملک با بیان اینکه این همایش توسط انجمن روماتولوژی کودکان ایران و گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می گردد خاطر نشان کرد: این همایش برای گروه های هدف پزشکان عمومی و خانواده، متخصصین کودکان و تمامی فوق تخصص های وابسته، فوق تخصص روماتولوژی کودکان و روماتولوژی بزرگسالان و متخصصین داخلی دارای امتیاز باز آموزی است.

دبیر علمی این همایش تصریح کرد: در مدت زمان برگزاری این همایش 32 مقاله در قالب پوستر و 50 مقاله در قالب سخنران ارائه خواهد شد.

وی گفت: همایش دارای امتیاز بازآموزی است که نام نویسی از طریق سامانه آموزشی مداوم کشور با شناسه 117794 انجام می پذیرد.

دکتر ملک همچنین اظهار داشت: امید است با برگزاری این همایش گروه های هدف با تازه های تشخیصی و درمانی روماتولوژی کودکان آشنا شوند. 

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و نام نویسی در این همایش می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار