ساخت پنج دانشکده در پردیس دانشگاه از مصوبات نشست مشترک هیات امنای خراسان رضوی

  • PDF

 رییس دبیر خانه دائمی هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: از موضوعات مورد بررسی در جلسه مشترک هیات امنای خراسان رضوی می توان به آغاز پروژه ساخت پنج دانشکده در محل پردیس در صورت فروش برخی املاک و دارایی های دانشگاه اشاره کرد.

 دکتر حسینی در گفت‌وگو با وب دا؛ به برخی تصمیم های مهم در اولین  جلسه مشترک هیأت امنای خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: در این جلسه بر اساس ماده 91 آیین‌نامه مالی و معاملات (دانشگاه در صورت تصمیم بر فروش املاک خود  باید به مصوبه هیأت امنا دست پیدا کرده و متناسب با آن برنامه خود را مشخص کند) بنا شد تا در صورت فروش برخی زمین ها، پروژه احداث پنج دانشکده در محل پردیس دانشگاه آغاز شود.

وی به دیگر موضوعات بررسی شده در این جلسه اشاره و ابراز داشت: در قسمت اول این جلسه دستورات مشترک و نکات قابل توجه بیان و در ادامه دستورات اختصاصی، برنامه عملیاتی و شاخص های دانشگاه های علوم پزشکی مشهد و دانشگاه تربت جام مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر حسینی ادامه داد: با توجه به فشردگی موضوعات، جلسه در دو بخش صبح و بعدازظهر برگزار شد؛ که شاخص های عملکردی سال 96، دستورات اختصاصی و برنامه عملیاتی دانشگاه های سبزوار، گناباد، تربت حیدریه و نیشابور در نوبت بعدازظهر مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 رییس دبیر خانه دائمی هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیان داشت: مصوبات این نشست دورنمای عملکردی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را در بر خواهد داشت و کمک می کند که در سال 97 از این نقاط قوت و ضعف در راستای بهبود برنامه ها استفاده شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار