دانشگاه علوم پزشکی مشهد میزبان مجموعه سمینارهای تخصصی آلرژی

  • PDF

مجموعه سمینارهای تخصصی آلرژی از 24 الی 26مرداد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این برنامه در قالب سه سمینار تخصصی شامل تازه های رینیت و سینوزیت، آسم و تازه های درمان و آلرژی های غذایی برگزار می شود.

دانشیار گروه ایمنولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا در خصوص سمینار تازه های رینیت و سینوزیت اظهار داشت: این سمینار 24 مرداد برای گروه های هدف پزشکان عمومی، خانواده، متخصصین داخلی، اطفال، گوش حلق و بینی، ایمونولوژی و فوق تخصص های آلرژی و ایمنولوژی برگزار می شود.

دکتر فرحزاد جباری خاطر نشان کرد: تشخیص و درمان رینیت آلرژیک، تشخیص و درمان رینیت غیر آلرژیک، تشخیص و درمان رینوسینوزیت حاد در بزرگسالان، تشخیص و درمان رینوسینوزیت حاد در کودکان، ایمونولوژی پولیپ، درمان دارویی سینوزیت مزمن و درمان جراحی سینوزیت مزمن از جمله محورهای این سمینار است.

عضو مرکز تحقیقات آلرژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص آسم و تازه های درمان نیز اظهار داشت: این سمینار 25 مرداد ویژه گروه های هدف پزشکان عمومی و خانواده، پزشک ورزش ،طب اورژانس، متخصصین داخلی، اطفال، پرستاران، متخصصان و کارشناسان ارشد ایمنولوژی و فوق تخصص های آلرژی و ایمونولوژی بالینی و ریه برگزار می شود.

دکتر جباری خاطر نشان کرد: عوامل موثر در بروز آسم، پاسخ های مولکولی در پاتوژنوآسم، آسم و تشخیص افتراقی آن در کودکان، درمان حمله حاد آسم، آسم بارداری، سایتوکائین ها در التهاب آلرژیک ونحوه استفاده از آئروسل ها در درمان آسم از جمله محورهای سمینار آسم و تازه های درمان به شمار می رود.

دانشیار گروه ایمنولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین در خصوص آلرژی های غذایی که 26 مرداد ماه برگزار می شود گفت: این سمینار برای گروه های هدف پزشکان عمومی و خانواده ، متخصصان داخلی و اطفال، ایمونولوژی، تغذیه و صنایع غذایی، دکترای سیاست های غذا و تغذیه و فوق تخصص های گوارش بالغین و اطفال برگزار می شود.

دکترجباری افزود: آلرژن های غذایی و تداخل با آئروآلرژن ها، ایمنولوژی موکوزال دستگاه گوارش و تغییرات ایمونولوژیک در پاسخ به آلرژی غذایی، نقش طب مکمل در درمان و پیشگیری از آلرژی غذایی، نقش پروبیوتیک ها در آلرژی غذایی، مدیریت و پیشگیری از آلرژی غذایی از جمله محورهای این سمینار است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار