مشهد میزبان همایش ملی نقش مدیریت منابع انسانی در نظام سلامت

  • PDF

همایش ملی نقش مدیریت منابع انسانی در نظام سلامت مهر ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این همایش 4 و 5 مهر ماه در محورهای بکارگیری و نگهداشت منابع انسانی، توانمند سازی منابع انسانی و جبران خدمت برای گروه های هدف و مخاطبین شامل معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‏های علوم پزشکی کشور ،مدیران سرمایه انسانی دانشگاه‏های علوم پزشکی کشور،مدیران توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاههای علوم پزشکی کشور،رؤسا و مدیران بیمارستان های دولتی و خصوصی و اساتید و پژوهشگران حوزه سلامت، مدیریت و منابع انسانی در مشهد برگزار می شود.

یکی از اصول اساسی جهت اجرای هر تغییر، آماده‏ سازی زیرساخت‏های مربوطه به ویژه برای نیروی انسانی می‏باشد. نیروها، منابع و به عبارتی سرمایه‌های فکری و انسانی کمیاب‌ترین و گرانترین سرمایه‌های هر سازمان محسوب می‌شوند؛ امروزه دیگر کارکنان به سازمان‌ها وابسته نیستند بلکه در واقع سازمان‌ها به کارکنان وابسته‌اند و جامعه به سازمان‌هایی وابسته‌ است که منافع عامه مردم را تحقق بخشند.

از آنجا که شناخت نقش مدیریت منابع انسانی در اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارائه راهکارهای اجرایی با رویکرد منابع انسانی می‏‏‏‏ تواند کمک بسزایی جهت افزایش بهره‏ وری این طرح نماید. لذا مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درمان در نظر دارد این همایش را برگزار نماید.

علاقمندان می توانند تا بیستم مهر ماه سال جاری نسبت به نام نویسی در این همایش اقدام نمایند همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار