کنگره جراحی خراسان با محوریت مدیریت عوارض جراحی برگزار می شود

  • PDF

کنگره جراحی خراسان با محوریت مدیریت عوارض جراحی آذرماه امسال در مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این کنگره در محورهای کنترل عفونت در اعمال جراحی، مدیریت درد در اعمال جراحی، تازه های مراقبت پرستاری در اعمال جراحی،جایگاه و نقش مدیریت پرستاری، مامایی در عوارض و نقش پرستاری در ارتقاء سلامت روان در بیماران کاندید عمل جراحی، نقش آموزش به بیمار و خود مراقبتی در کاهش عوارض جراحی، راهکارهای کاهش عوارض جراحی گروه های آسیب پذیرو بازتوانی و مراقبت های بلند مدت پس از جراحی 20 الی 23 آذر ماه در مشهد برگزار می شود.

در این همایش دو کارگاه نیز شامل مدیریت زخم و کنترل عفونت برگزار خواهد شد.

ارتوپدی، اورولوژی، بیهوشی، پرستاری، پزشکان عمومی، تکنسین اتاق عمل، جراحی اطفال، جراحی پلاستیک و ترمیمی، جراحی توراکس، جراحی زنان، جراحی عروق و اندوواسکولار، جراحی عمومی، جراحی قلب، جراحی کولورکتال،جراجی گوش و گلو و بینی، رادیوتراپی انکولوژی، جراحی مغز و اعصاب و طب اورژانس از جمله گروه های هدف همایش به شمار می روند.

علاقمندان به شرکت در این کنگره می توانند تاسی ام مهر ماه نسبت به ارسال مقاله اقدام و برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  www.Intkcs.org   مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.