برنامه نظام ارجاع در راستای تحقق عدالت اجتماعی اجرا می شود

  • PDF

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه برنامه نظام ارجاع در راستای تحقق عدالت اجتماعی اجرا می شود اظهار کرد: با اجرای این برنامه ضمن برخورداری عموم مردم از خدمات مورد نیاز می توان شاهد تحقق عدالت بود.

به گزارش وب دا، قامتی با اشاره به اجرای برنامه تحول نظام سلامت  که خدمات زیادی در اختیار عموم مردم قرار گرفت، اظهار کرد :در قالب این برنامه ضمن گسترش خدمات و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی،مراجعه مردم نیز به مراکز درمانی و بهداشتی تا 10برابر افزایش یافت که  در این میان جمعیت قابل توجهی از مراجعان را محرومین تشکیل می دهند.

وی افزود :این اتفاق نشان میدهد که دسترسی مردم به خصوص قشر محروم به خدمات درمانی افزایش یافته است. 

وی با تاکید بر اینکه در جلسات حضوری رهبری با مسولان، ایشان از خدمات حوزه سلامت و امنیت احساس رضایت داشتند ابراز کرد :در پنج سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان، مراجعه به پزشک در برخی از مراکز  80برابر شده است،بنابراین اقدامات جهادگونه ای در این زمینه انجام شده است. 

قامتی با اشاره به اینکه در ابتدای انقلاب بسیج شکل گرفت و پزشکان توانستند بیماریهای وبا و فلج اطفال را کنترل کنند، عنوان کرد :فرماندارهای شهرستان ها،برای تبیین نظام ارجاع، جلساتی را با بخشداری ها و دهیاری ها بگذارند و از این طریق مردم رابا این طرح آشنا کنند. 

وی اظهار کرد :طرح نظام ارجاع در راستای تحقق عدالت اجتماعی اجرایی می شود، بنابراین وظیفه رسانه ها به خصوص رسانه ملی است که این موضوع را در بین مردم نهادینه و تبلیغ کند زیرا در حال حاضر دشمن با جنگ اقتصادی و جنگ رسانه ای با ما در مقابله است بنابراین ما نیز باید اقدامات شایسته ای مانند اجرای این طرح را به مردم بگوییم تا نسبت به شرایط موجود احساس رضایت مندی پیدا کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار