مشهد میزبان بزرگترین رویداد هیپنوتیزم آسیا/حضور ۸۰ سخنران از 24کشور جهان

  • PDF

ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم با حضور 24کشور جهان و ۸۰ سخنران مهر ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، دکتر مهدی فتحی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رییس انجمن هیپنوتیزم آسیا در نشست خبری با بیان اینکه این کنگره به عنوان بزرگترین رویداد هیپنوتیزم آسیا 23 الی 26 مهر ماه در مشهد برگزار می شود اظهار کرد: در این کنگره سخنرانان و شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف جهان چین، ژاپن اندونزی، پاکستان، ارمنستان و عراق ،ایران،افغانستان،ترکیه،نروژ،دانمارک، گرجستان، آلمان، بلژیک، اتریش، سوئد، سوییس، فنلاند، لهستان، ایتالیا و فرانسه، آفریقای جنوبی، مکزیک و اوروگوئه حضور دارند و آخرین دستاوردهای حوزه هیپنوتیزم بالینی را به بحث و تبادل نظر خواهند گذاشت.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در مدت زمان برگزاری این کنگره 60 سخنرانی با حضور صاحب نظران برجسته از کشورهای مختلف جهان برگزار می شود تصریح کرد: برگزاری 32 کارگاه آموزشی علمی و عملی از دیگر برنامه های این کنگره است که در آن مخاطبین با جدیدترین تکنیک های جهانی هیپنوتیزم در حوزه بالین آشنا خواهند شد.

حضور 14 انجمن هیپنوتیزم در ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم

وی با بیان اینکه حضور اعضا و روسا  14 انجمن رسمی هیپنوتیزم از جمله انجمن جهانی هیپنوتیزم، انجمن هیپنوتیزم اروپا، و انجمن کشورهای ایتالیا، اتریش، ترکیه ، فرانسه و لهستان حضور دارند خاطر نشان کرد: مخاطبین این کنگره طیف وسیعی از رشته ها شامل دندانپزشکان، پزشکان، روانشناسان، روانپزشکان، پرستاران و ماماها را در برمی گیرد و می توانند در این رویداد علمی حضور داشته باشند.

رییس انجمن هیپنوتیزم آسیا با بیان اینکه در این کنگره بیش از یک هزار نفر از صاحبنظران، اساتید و اعضای گروه های پزشکی از ایران و جهان حضور خواهند داشت اظهار کرد: این کنگره از معدود گردهمایی های علمی است که این وسعت برگزار می شود که این امر نشان از جایگاه علمی، پژوهشی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا

دکتر فتحی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا محسوب می شود و سرآمدترین دانشگاه در زمینه های علمی، آموزشی و بالینی هیپنوتیزم است خاطر نشان کرد: به همین منظور همزمان با برگزاری کنگره، از انجام هیپنوتیزم آسیا رونمایی خواهد شد و مسئولیت این انجمن به مدت سه سال بر عهده مشهد قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: انجمن آسیایی هیپنوتیزم در سال 2018 در کنگره جهانی هیپنوتیزم که در مونترال کانادا برگزار شد توسط  انجمن جهانی هیپنوتیزم به ثبت رسید که پس از انجام مقدمات لازم در سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.

برگزاری دو سمپوزیوم در کنگره آسیایی هیپنوتیزم

رییس انجمن هیپنوتیزم آسیا با بیان اینکه در حاشیه این کنگره دو سمپوزیوم شامل هیپنوتیزم ورزشی و طب تسکینی برگزار می شود اظهارکرد: در این دو سمپوزیوم سخنرانان و صاحبنظرانی از کشورهای مختلف حضور دارند و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار