انجام عمل جراحی به صورت هیپنوتیزم در کنگره اسیایی هیپنوتیزم

  • PDF

انجام سومین زایمان طبیعی به روش هیپنوتیزمدبیر علمی کنگره هیپنوتیزم در اولین کنگره آسیایی هیپنوتیزم به خاطر روشن شدن حقیقت این روش در درمان بیماریها به صورت زنده و با همکاری یک جراح عمل جراحی انجام داد.

به گزارش وب دا، روش هیپنوتیزم یکی از روش های درمانی است که می توان در دندان پزشکی، اعمال جراحی، خانواده درمانی، روان درمانی و ... از آن استفاده کرد.

دکتر فتحی در اولین کنگره آسیایی هیپنوتیزم با گرفتن اجازه اخلاقی از بیمار به صورت زنده به همراه یک جراح ، عمل جراحی بابهره گیری از روش هیپنوتیزم انجام داد.

در این عمل جراحی یک خال از روی دست بیمار برداشته شد بدون اینکه به بیمار داروی بی حسی یا بی هوشی تزریق شود و بیمار بعد از عمل جراحی نیز دردی در محل زخم احساس نمی کرد و بنا به قول خود در خواب با فرزندش در یک روز شاد بازی می کرد.

دکتر فتحی با اشاره به اینکه در کشورهای دیگر از روش هیپنوتیزم همراه با مواد بی حس کننده استفاده می شود، عنوان کرد: اما وی در عمل جراحی هیچ ماده بی هوشی یا بی حسی به بیمار تزریق نمی کند و بیمار در طی عمل جراحی با پزشک همکاری می کند.

وی ادامه داد: مقالات متعددی در ISI، Pubmed در این خصوص منتشر شده است  و تمام مراحل عمل های جراحی به روش هیپنوتیزم نیز به صورت مستند و علمی انجام می شود.

 پس از انجام عمل جراحی بیمار از هیپنوتیزم با حال بسیار طبیعی خارج شد و بابت این تجربه از دکتر فتحی و پزشک جراح تشکر کرد و از مردم دعوت کرد تا این روش درمانی را امتحان کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.