سمینار پرستاری چشم به منظور ارتقای کیفیت خدمات به بیماران برگزار می شود

  • PDF

سمینار پرستاری چشم به منظور ارتقای کیفیت خدمات به بیماران در بیست و نهمین کنگره سراسری چشم پزشکی اواخر آبان ماه در مشهد برگزار می شود.

دبیر علمی سمینار پرستاری چشم و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: بیست و نهمین کنگره سراسری سالانه چشم پزشکی با حضور پزشکان، صاحب نظران و اعضای هیات علمی صاحب نظر از سراسر کشور در مشهد برگزار می شود و  برگزاری سمینارپرستاری چشم یکی از مهمترین برنامه های این کنگره به شمار می رود.

دکتر سعید شکوهی راد با بیان اینکه چشم پزشکی یک رشته تخصصی است و پرستاران و همکاران اتاق عمل  در دوران تحصیل کمتر  با چشم پزشکی آشنا می شوند خاطر نشان کرد: بدین منظور فراگیری آموزش‌های ضمن خدمت برای پرستاران ؛ بخصوص افرادیکه  در بیمارستان چشم مشغول به کار هستند، یک ضرورت   بشمار می‌رود و این کنگره فرصت مناسبی برای آموزش همزمان پرستاران و ارتقای کیفیت خدماتی است که در اختیار بیماران چشمی قرار می‌گیرد. 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: این سمینار 30 آبان در محورهای مراقبتهای قبل و بعد از عمل جراحی چشم ،فارماکولوژی چشم، داروهایی‌که در چشم پزشکی تجویز می‌شود و نحوه مصرف و عوارض احتمالی داروها برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: سخنرانان سمینار پرستاری ،از  اساتید گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اساتید  دانشکده پرستاری و  پرستاران گروه آموزش بیمارستان چشم  خاتم الانبیا(ص)  می باشند. 

دکتر شکوهی راد با بیان اینکه تا کنون 100 نفر برای نام نویسی در این سمینار اقدام نموده اند اظهار کرد: تمامی گروه های پرستاری برای بهره مندی از این فرصت مناسب که برای نخستین بار در مشهد فراهم شده است می توانند نسبت به نام نویسی اقدام نمایند و هیچ محدودیتی برای شرکت و ثبت نام پرستاران و همچنین ارائه فیلم، عکس، پوستر و مقاله وجود ندارد.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت کنگره به نشانی https://www.symposia.ir/ACSOMED29  مراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.