تاکید بر توسعه کمی و کیفی آموزش مبتنی بر نیازسنجی جامع

  • PDF

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بر  توسعه کمی و کیفی آموزش مبتنی بر نیازسنجی جامع تاکید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در مراسم معارفه دکتر سید محمد اعتضاد رضوی به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با اشاره به جایگاه مهم و محوری آموزش در دانشگاه ،برخی از فعالیت ها و دست آورد های موثر این حوزه را در 4 سال گذشته بیان کرد.

وی؛ همکاری و هماهنگی کامل بین دانشکده ها، بیمارستان ها و واحد های مرتبط با مسایل آموزشی با معاونت آموزشی و بهره مندی از  تجربیات پیش کسوتان را  زمینه ساز رشد و توسعه دانش و آموزش در دانشگاه دانست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ توسعه کمی و کیفی آموزش  دانشگاه مبتنی بر نیازسنجی جامع ،ارتقاء ارتباطات با معاونت آموزشی وزارت متبوع و سایر دانشگاه ها، اجرای  مطلوب طرح تحول و نوآوری در نظام آموزشی، پیگیری سند اعتبار بخشی و پروانه آموزشی بیمارستان ها، اخذ مجوز های لازم  برای رشته ها مقاطع و گروه های آموزشی و بطور کلی رساندن آموزش به جایگاه اصلی خود و رفع نواقص موجود را از انتظارات دانشگاه بر شمرد که می بایست با هماهنگی و هم دلی سایر ارگان های دانشگاه به سرانجام برسد.

دکتر اعتضاد رضوی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از حسن نیت و نظر لطف سرپرست دانشگاه در محول کردن این مسولیت خطیر گفت: با یاری خداوند متعال در این دوره سعی خواهیم کرد با ارتقا بهره وری و کیفیت کار و استقرار سیستم های ارزیابی مستمر و مستقر و تدوین فرآیند های کاری موثر مسیر روشنی را طی کنیم.

وی نیاز سنجی و در نظر گرفتن اولویت منطقه در تربیت نیروی انسانی سلامت را از مسایل اساسی ذکر کرد و گفت: با ابلاغ برنامه عملیاتی طرح تحول آموزش در سه سطح ستادی، کلان منطقه ای آمایشی و درون دانشگاهی و درون گروهی تلاش می کنیم در سطوح مختلف از موازی کاری پرهیز کرده و زمینه استفاده بهینه از امکانات و نیروی انسانی موجود را فراهم کنیم.  

در پایان جلسه دکتر اعتضاد رضوی حکم انتصاب خود را از سرپرست دانشگاه دریافت کرد.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار