ابلاغ دو ماموریت ویژه توسط وزارت بهداشت به کلان منطقه 9 آمایشی

  • PDF

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابلاغ دو ماموریت ویژه جدید به کلان منطقه 9 آمایشی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در نشست روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکد ه های کلان منطقه 9 آمایشی؛ ارتقاء آموزش پزشکی با تکیه بر فناوری های آموزشی و توسعه سلامت غذایی را از ماموریت های جدید به منطقه 9 عنوان کرد و اظهار داشت: باید با مشارکت و همکاری تمامی دانشگاه ها و دانشکده های عضو منطقه 9 نسبت به تحقق اهداف و اجرای این ماموریت ها در کنار سایر ماموریت های محوله به این منطقه تلاش کنیم.

نشست روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه 9 آمایشی به منظور ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص ماموریت های ویژه و مشترک برنامه تحول و نوآوری در آموزش ، بررسی روند برنامه ها برگزار شد.

در این همایش روسا و معاونین دانشگاه ها و دانشکده های بیرجند، بجنورد، تربت حیدریه، تربت جام، گناباد، سبزوار، نیشابور، اسفراین و مشهد حضور داشتند.

بازدید از  مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی شهید هاشمی نژاد، مرکز جامع مهارت های بالینی و فناوری های نوین آموزشی، بخش علوم اعصاب بالینی و دانشکده دندانپزشکی از دیگر برنامه های این نشست است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.