حمایت بنیاد ملی نخبگان از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان در موضوعات اجتماعی

  • PDF

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: بنیاد ملی نخبگان، از پایان نامه ها و رساله های دانشجویان با موضوع های مرتبط با اجتماع و نظام نخبگانی کشور، حمایت می کند.

به گزارش وب دا؛ دکتر ثمینی خاطر نشان کرد: معاونت آینده سازان بنیاد ملی نخبگان در زمینه برنامه ریزی و سیاست گذاری برای اجتماع نخبگانی آینده ساز کشور، بر اساس الزامات سند راهبردی کشور در امور نخبگان، حمایت از پایان نامه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در محورهای پژوهشی (با تمرکز بر حوزه آینده سازان و دانشجویان مستعد برتر) را آغاز کرده است.

وی بازنگری، بهبود و تکامل اهداف، رویکردها و اقدامات تعیین‌شده در سند راهبردی کشور در امور نخبگان برای اجتماع آینده‌سازان، بر اساس آسیب‌شناسی‌ها، تجارب و ارزیابی عملکرد و نتایج کسب شده، بررسی میزان تطابق برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان و سایر اجزای نظام نخبگانی برای اجتماع آینده‌سازان، با رویکردهای سند راهبردی کشور در امور نخبگان و میزان موفقیت این برنامه‌ها در دستیابی به اهداف تعیین شده و پیشنهاد اصلاح، حذف یا تدوین برنامه‌های جدید در زمینه‌های« شناسایی ، هدایت و توانمندسازی اجتماع نخبگانی آینده‌ساز برای اثرگذاری بیشتر در ارتقای علم و فناوری وتوسعه متوازن کشور»، « اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و تحقق نظام نخبگانی مطلوب و اجتماع نخبگانی کارآمد»، « پایش مطلوب‌تر اجتماع نخبگانی و عملکرد نظام نخبگانی کشور» از جمله محورهای پژوهشی عنوان شده برشمرد.

 براساس این گزارش، دانشجویان علاقه مند به تدوین پایان نامه/رساله در این زمینه ها می توانند پس از هماهنگی با استاد راهنمای موردنظر، کاربرگ کلیات طرح نامه ی پایان نامه / رساله در زمینه های مرتبط با نظام نخبگانی و اجتماع آینده سازان را تکمیل و به دفتر برنامه ریزی و نظارت آینده سازان بنیاد ملی نخبگان به آدرس پست الکترونیکیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید%20"> این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنندتا پس از بررسی، در صورت تایید، هماهنگی لازم برای حمایت از پایان نامه / رساله از سوی دفتر مذکور انجام شود.

شایان ذکر است، اعتبار پژوهانه درنظرگرفته‌شده برای حمایت از پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد، سی میلیون ریال و برای حمایت از رساله‌های مقطع دکتری تخصصی، شصت میلیون ریال است.

دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، شیوه نامه پشتیبانی از پایان نامه های دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی را از بخش تسهیلات و حمایت ها در وبگاه www.bmn.ir   دریافت و مطالعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.