جایگاه دوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در کتب منتخب علوم پزشکی کشور

  • PDF

مدیر  اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این دانشگاه  پس از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق شد جایگاه دوم را در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور به لحاظ تعداد کتب منتخب کسب نماید.

دکتر رنگرزی در گفتگو با وب دا خاطر نشان کرد: در آخرین ارزیابی  کمیسیون ارزشیابی متون و منابع منتخب علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 21 عنوان کتاب از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بین  کتب منتخب علوم پزشکی کشور قرار گرفتند که بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق شد جایگاه دوم را در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور به لحاظ تعداد کتب منتخب کسب نماید.

دبیر شورای انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گسترش و نشر کتب با کیفیت علمی بالا را از اولویت های حوزه انتشارات دانشگاه برشمرد.

مدیر  اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: اعضای کمیسیون ارزشیابی متون و منابع منتخب علوم پزشکی را معاونین آموزشی و تحقیقات و فناوری وزارت، دبیران شوراهای آموزش پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و علوم پایه و چهار عضو حقیقی تشکیل می دهند.

وی گفت: این کمیسیون پس از داوری و ارزیابی کتب براساس شاخص های مصوب تعداد 239 کتاب را از بین 2460 کتاب، به عنوان کتاب منتخب در سال 1398 تعیین نمود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد عناوین کتب منتخب در سال 1398 می توانند به آدرس http://nasrme.ac.ir/books98  مراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.