برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی

  • PDF

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا؛ این مراسم با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانش آموختگان گروه های فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی و اتاق عمل  (ورودی بهمن ماه سال 94 ) ، اساتید و دانشجویان  دانشکده پرستاری و مامایی و خانواده  دانش آموختگان در تالار ابن سینا برگزار شد.

رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره ی امام راحل (ره) و شهدای انقلاب، اظهار کرد: مهمترین حرفه ها، خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت است.

دکتر عباس حیدری خاطر نشان کرد: حوزه سلامت از شان و جایگاه بالایی در جامعه برخوردار است وبروز کوچکترین مسئله در این حوزه، سلامت مردم را به مخاطره می اندازد و این موضوع بر کسی پوشیده نیست.

وی بیان کرد: تلاش در جهت حفظ سلامت مردم، خدمتی اثرگذار و مهم است و تعهد و اخلاق حرفه ای در این وظیفه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

در پایان به رسم یاد بود با اهدای لوحی از دانشجویان برتر در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تقدیربه عمل آمد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.