برگزاری روزانه 20کلاس وبینار در دانشکده های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر واحد آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کووید-19 و تعطیلی دانشکده ها و کلاس های درس، روزانه 20 کلاس وبینار (کلاس آنلاین) ویژه دانشجویان در این دانشگاه برگزار می شود.

دکتر رضا اسدی در گفتگو با وب دا با بیان اینکه در این طرح اعضای هیات علمی دانشگاه با کمک سامانه های آموزش مجازی و ابزار وبینار، اقدام به برگزاری کلاس های درس خود به صورت مجازی نمودند خاطر نشان کرد:  براساس گزارشاتی که از سایت وبینار دانشگاه دریافت شده است روزانه 20 کلاس درس به صورت آنلاین و زنده در حال برگزاری است و بیش از 500 دانشجو در این کلاس های درس حضور دارند.

وی با بیان اینکه سامانه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  دارای قابلیت برگزاری نامحدود کلاس های درس به صورت وبینار یا کلاس آنلاین است خاطر نشان کرد:  با هماهنگی های انجام شده جهت تسهیل امور، از اواسط هفته گذشته، با ارتقای ظرفیت سرورهای مرکز آموزش مجازی دانشگاه، اقدام به فعال نمودن ماژول وبینار، در درس های مجازی کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه گردید. بر این اساس تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه می توانند با ورود به درس های خود، اقدام به برگزاری کلاس های درس به صورت وبینار (ارائه آنلاین) نمایند.

مدیر واحد آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تمامی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه در سامانه آموزش مجازی دانشگاه عضو هستند تصریح کرد:  اعضای هیات علمی با نام کاربری و ایمیل دانشگاه و دانشجویان با استفاده از شماره دانشجویی خود به عنوان نام کاربری و کلمه عبور می توانند وارد سامانه آموزش مجازی دانشگاه بشوند.

راهنماهای لازم برای استفاده از این امکانات در سامانه اطلاع رسانی آموزش مجازی دانشگاه در دسترس قرار دارد. همچنین اعضای هیات علمی و دانشجویان می توانند سوالات خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند یا با رابطین آموزش مجازی در دانشکده های خود تماس حاصل نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.