معاون آموزشی دانشگاه:کلیه کلاس‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا عید سعید فطر تعطیل است

  • PDF

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق تصمیم صورت گرفته از سوی مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمامی کلاس‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا عید سعید فطر تعطیل است.

دکتر فریبرز ثمینی در گفت‌وگو با خبرنگار وب دا، اظهار کرد: طبق تصمیم صورت گرفته از سوی مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلیه کلاس‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا عید سعید فطر تعطیل است و تنها دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سال 96 به قبل که پایان‌نامه دارند می‌توانند در دانشگاه خود حضور یابند.

وی خاطر نشان کرد: اگر وضعیت کرونا تا یک ماه آینده کنترل شد امکان دایرشدن کلاس‌ها فراهم می‌شود و برنامه زمان‌بندی امتحانات پایان ترم را می‌توان در بازه زمانی اواخر تیر ماه تا اوایل مرداد ماه برنامه‌ریزی و برگزار کرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه برنامه‌ریزی مناسبی جهت پایان سال تحصیلی 99-98 خواهیم داشت تا هیچگونه نگرانی برای اساتید و دانشجویان نباشد، خاطرنشان کرد: در صورت فراهم‌شدن شرایط برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای خواهد بود که تا قبل از پایان شهریور ماه امتحانات برگزار شود و تداخلی با سال تحصیلی جدید نداشته باشد.

دکتر ثمینی با بیان اینکه امتحانات پایان ترم به‌صورت غیرحضوری برگزار نخواهد شد، گفت: تأکید معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم مبنی بر برگزاری حضوری امتحانات بوده، تا دانشجو به‌خوبی مورد امتحان قرار گرفته و نمره حقیقی خود را دریافت کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.