مجله Nanomedicine Journal در ISI نمایه شد

  • PDF

مجله Nanomedicine Journal دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،در نمایه ESCI سایت تامسون رویترز به عنوان ششمین مجله ISI ایرانی پذیرفته شد.

به گزارش وب دا، این مجله با نام اختصاریNMJ ، به صورت فصلنامه از سال ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به سردبیری دکتر محمد رمضانی شروع به فعالیت کرده و مقالات مرتبط با حوزه موضوعی نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی را از پژوهشگران دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی منتشر می کند.

 اعضای هیأت علمی برجسته برخی از دانشگاه‌های کشور و همچنین برخی از دانشگاه‌های خارجی از کشورهایی همچون آمریکا، چین، کانادا، دانمارک، هند و... به‌عنوان هیات تحریریه با این مجله همکاری می‌نمایند.

مجله Nanomedicine Journal توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی-پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت و نمایه شدن در نمایه ESCI سایت تامسون رویترز در پایگاه‌های

Chemical Abstracts Service (CAS)،Islamic World Science Citation Database (ISC)،EBSCO،Medical-Journals-Links (MJL)،DOAJ،Magiran، IrMedex

نمایه شود.

نمایه ESCI یا Emerging Sources Citation Index به‌عنوان یک نمایه جدید در پایگاه ISI-Web of Science Core Collection در سال ٢٠١٥ معرفی و ارائه شده است.

عنوان و چکیده مقالات منتشرشده در مجلات نمایه ESCI در پایگاه ISI-Web of Science قابل جستجو، بازیابی و مشاهده است و این مقالات دارای اعتبار و ارزش مقاله ISI-Web of Science خواهند بود.

اطلاعات بیشتر درباره مجله Nanomedicine Journal، به همراه فهرست مقالات منتشر شده در آن در پایگاه اینترنتی مجله  به نشانی http://nmj.mums.ac.ir/ در دسترس قرار دارد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.