حمایت صندوق ثامن از طرح ها و ایده های دانش بنیان ، کارآفرینی و مراکز رشد

  • PDF

پرداخت تسهیلات و وام های تنفس دار  به شرکت‌های دانش بنیانرییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از  صندوق سلامت ثامن بازدید و تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی گناباد و صندوق سلامت ثامن را امضا نمود.

مدیر عامل صندوق ثامن در گفتگو با وب دا خاطر نشان کرد : طی این قرارداد صندوق ثامن از طرح ها و ایده های دانش بنیان ، کارآفرینی و مراکز رشد که از طریق دانشگاه معرفی می گردند با  اعطای تسهیلات حمایت می نماید .

دکتر عباس شاپوری تصریح کرد: از کلیه طرح‏ها و ایده‏ هایی که در زمینه تولید داروهای خاص، تجهیزات پزشکی منحصر به فرد، حوزه‏ های برنامه نویسی و نرم  افزاری ، توریسم درمانی و در کل Health economy  یا اقتصاد سلامت باشند حمایت می‏نماید که این حمایت می‏تواند به صورت مشارکت دراجرای طرح، پرداخت تسهیلات با سودهای پایین و دوره تنفس در بازپرداخت اقساط باشد.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از فعالیت‏های صندوق ایجاد ارتباط بین سرمایه‏ گذاران و صاحبان ایده در حوزه سلامت است که با متصل نمودن حلقه ‏های این زنجیر در کوتاه ترین زمان ایده به محصول تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل  صندوق سلامت ثامن  با بیان اینکه صندوق در سال‏های گذشته با دانشگاه‏های علوم پزشکی مشهد و بجنورد قرارداد عاملیت منعقد نموده است و در آینده نیز با دانشگاه‏های بیشتری این قرارداد را منعقد خواهد نمود خاطر نشان کرد: بر این اساس پس از کارشناسی طرح متقاضی در شورای فناوری دانشگاه‏های مذکور و تایید آن، صندوق سلامت ثامن در کوتاه‏ترین زمان تسهیلات را از محل عاملیت پرداخت می‏نماید. ضمنا علاوه بر این موارد فوق‏ الذکر به متقاضیانی که طرح‏های آنها در گروه اقتصادی و علمی صندوق به تایید رسیده باشد، صندوق با آنها مشارکت خواهد نمود.

در این نشست قرارداد عاملیت به امضای ریاست دانشگاه علوم پزشکی گناباد ، آقای دکتر باذلی و مدیر عامل صندوق آقای دکتر شاپوری مقدم  رسید .

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.