10 هزار نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه زیر پوشش پایش سلامت کارکنان قرار می گیرند

  • PDF

گامی بلند در جهت ارتقاء سطح دانش پزشکی و ارائه خدمات بهتر به بیمارانمدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای برنامه پایش سلامت کارکنان در بستر طرح ملی پرشین کوهورت اظهار کرد: در قالب این برنامه 10 هزارنفر از کارکنان و اعضای هیات علمی زیر پوشش قرار می گیرند.

دکتر سعید اسلامی  در گفتگو با وب دا با بیان اینکه تا کنون بیش از 4 هزار نفر زیر پوشش این طرح قرار گرفته اند خاطر نشان کرد: ماموگرافی برای خانمهای بالای 40 سال، تست تعیین سن عروق مرکزی (پالس ویو ویلوسیمتری)، بیوامپدانس (آنتروپومتری) ، معاینه ارتوپدی، نوار قلب (الکتروکاردیوگرافی)، اسپیرومتری، آزمایش خون (شمارش سلولی، بیوشیمی و هورمونی تیروئید و پروستات) و ادرار، معاینه دندانها، معاینات حواس (بینایی، شنوایی، چشایی و بویایی) از جمله خدماتی است که به صورت رایگان ارائه می شود.

وی از تمامی کارکنان و اعضای هیات علمی که تا کنون در این طرح شرکت نکردند، دعوت کرد در صورت داشتن شرایط نسبت به رزرو نوبت به صورت اینترنتی یا تلفنی اقدام کنند.

علاقمندان برای دریافت نوبت اینترنتی می توانند به اینجا مراجعه و یا با شماره تلفن 05131806 داخلی 802 تماس حاصل کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار