برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابداران و تقدیر از کارشناسان برگزيده کتابخانه هاي دانشگاه

  • PDF

مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابداران و تقدیر از کارشناسان برگزيده کتابخانه هاي دانشگاه علوم پزشکی مشهد  در دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش وب دا، در این مراسم که با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مدير اطلاع رساني پزشکي و منابع علمي دانشگاه و برخي از سرپرستان و کارشناسان کتابخانه هاي دانشکده اي و بيمارستاني دانشگاه برگزار شد، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدرداني از تلاش هاي کارشناسان کتابخانه هاي دانشگاه، تصریح کرد: امروزه با تغيير رويکرد سنتي در عرضه خدمات در کتابخانه ها، خدمات نویني از کتابداران و اطلاع رسانان پزشکی در دانشگاه براساس برنامه عملياتي و راهبردي معاونت انتظار مي رود.

دکتر محسن تفقدی نقش منابع علمی و کتابخانه ها را در توسعه تحقیقات و فناوری دانشگاه مهم دانست.

در ادامه دکتر رنگرزي، مدير اطلاع رساني پزشکي و منابع علمي بطور خلاصه فعاليت ها و زيرمجموعه هاي اين  مدیریت  يعني علم سنجي، کتابخانه مرکزي و تامين منابع اطلاعاتي؛ مجلات علمي و پژوهشي و کتب و انتشارات دانشگاه را برشمرد و رسالت اصلي در حوزه کتابخانه ها را تلاش فعالانه و روز آمدکارشناسان کتابخانه هاي دانشگاه درجهت پشتيباني و تقويت منابع علمی آموزشی و پژوهشی دانشگاه و تامین نیازهای اطلاعاتی اساتید و دانشجویان ذکر کرد.

این مراسم با تقدير از رييس پيشين کتابخانه دانشکده پزشکي مشهد، سرکار خانم زهرا جنگي و تقدير از سه کارشناس برگزیده کتابخانه هاي دانشکده اي(فرشته نوروزی)؛ بيمارستاني(منیژه کابلی) و کتابدار پژوهشي(میترا زارعی) در سطح دانشگاه ادامه يافت.

حضور دکتر خويي رييس پيشين دانشکده پزشکي و نيز دکتر نيازمند، سرپرست پيشين کتابخانه دانشکده پزشکي و چند تن از اعضاي هيئت علمي دانشگاه بر محتوا و غناي اين مراسم افزود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار