انتخاب کتاب برتر سال در شورای انتشارات دانشگاه

  • PDF

نشست شورای انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور انتخاب کتاب برگزيده تالیفی، کتاب ترجمه شده و تاليف فصلي از کتاب بين المللي تشکیل شد.

به گزارش وب دا، مدیر انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به انتخاب و معرفی کتاب برتر سال در هفته پژوهش  اظهار کرد: در جشنواره هفته پژوهش و فناوري ، کتب برگزيده تالیفی، ترجمه و تاليف فصلي از كتب بين المللي كه در سال 1397 شمسی و 2018 میلادی، براي اولين بار به چاپ رسيده باشند، انتخاب و مورد تقدير قرار خواهند گرفت و  به همین منظور تمامی آثار ارسالی به این شورا مورد بررسی و داوری قرار گرفت .

 دکتر عبدالرسول رنگرزی خاطر نشان کرد : نتایج بررسی های این نشست در جشنواره هفته پژوهش اعلام خواهد شد.

وی افزود: گروه  کتب و نشریات مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی، زیر مجموعه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه می باشد که با هدف گسترش و تسهيل چاپ آثار ارزشمند اساتيد و اعضای هیئت علمی به خصوص پيشکسوتان در کليه زمينه های علوم پزشکی تاسيس گرديده است.

وی تعداد اعضای شوراي انتشارات دانشگاه را 12 تا 14 نفر عنوان کرده و افزود : اعضای شورا از میان افراد صاحب نظر و دارای تاليفات در تخصص هاي مختلف به پيشنهاد معاون پژوهش و فناوری و با ابلاغ حکم عضويت به مدت دو سال از طرف رياست دانشگاه انتخاب می گردند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.