دفتر پژوهش های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ایجاد می شود

  • PDF

استفاده از ظرفیت دانشجویان در جهت افزایش سطح اطلاعات و انجام اقدامات پیشگیرانه  در بیماری Covid-19سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: تیم کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در نظر دارد  با یک ایده جدید در راستای پژوهش های اجتماعی و پرداختن به رسالت های اجتماعی گام بردارد.

دکتر سجاد سحاب نگاه در گفتگو با وب دا اظهار کرد:  این تیم زیر نظر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از متخصصین اطفال و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال برنامه ریزی یک سری دوره های آموزشی پژوهش محور با عنوان «مامان پزشک» می باشند که در پاییز امسال به صورت یک پروژه سراسری به اجرا در خواهد آمد و در این راستا ما صمیمانه از دانشجو های علاقمند به کار های اجرایی و پژوهشی دعوت به همکاری می کنیم.

دکتر سحاب در خصوص وظایف کادر علمی  و کادر اجرایی گفت: کادر علمی به تهیه پروپوزال طراحی متد و پرسشنامه و در نهایت نگارش مقاله طرح پژوهشی در راستای پروژه می پردازند و  کادر اجرایی نیز در این مرحله از کمپین وظیفه ی گردآوری داده و اجرای برنامه به صورت مجازی را با همکاری سرپرست تیم و اعضای کادر علمی برعهده دارند.

وی خاطر نشان کرد:  افرادی که در این پروژه چه به عنوان کادر علمی و چه اجرایی فعالیت کنند بنا به میزان فعالیت شان و نظر عضو هیأت علمی مجری طرح، اسمشان در مقاله یا پروپوزال ذکر خواهد شد و در غیر این صورت گواهی رسمی «کادر علمی» را از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت خواهند کرد.

متقاضیانی که تمایل و تخصص کافی  در زمینه پروپوزال و مقاله دارند  می توانند  رزومه خود را به ادرس ایمیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه به ادرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.