فراخوان شرکت در طرح پایش سلامت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

انجام رجیستری 38 نوع بیماری در دانشگاه علوم پزشکی مشهدطرح پایش سلامت کارکنان، ویژه پرسنل (رسمی، پیمانی ،قراردادی)  و اعضای هیات علمی در شهرهای مشهد، فریمان و چناران در حال اجراست و قرار است در قالب این طرح 10 هزار نفر از گروه های هدف زیر پوشش قرار گیرند.

مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا با بیان اینکه طرح "پایش سلامت کارکنان" در بستر طرح ملی پرشین کوهورت با هدف ارزیابی وضعیت سلامت کارکنان و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه بین ۳۰ تا ۷۰ سال سن که در سطح شهر مشهد، فریمان و چناران فعالیت دارند، اجرا می شود اظهار کرد: گروه های هدف می توانند با مراجعه به نشانی https://nobaan.com/mums_cohort و یا تماس با شماره های ۰۵۱۳۱۸۰۶ داخلی ۸۰۳-۸۰۱ نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی تصریح کرد: در این طرح معاینه سونوگرافی تیروئید، تست تعیین سن عروق مرکزی (پالس ویو ویلوسیمتری)، بیوامپدانس (آنتروپومتری)، معاینه ارتوپدی، نوار قلب (الکتروکاردیوگرافی)، اسپیرومتری، آزمایش خون (شمارش سلولی، بیوشیمی و هورمونی تیروئید و پروستات) و ادرار، معاینه دندان پزشکی، معاینات چشم پزشکی و ماموگرافی (برای خانمهای بالای ۴۰ سال) به‌صورت رایگان انجام می شود.

مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه  علوم پزشکی مشهد افزود: در صورت کامل بودن اطلاعات، نتایج  بررسی ها حداکثر یک هفته بعد از حضور در مرکز به نشانی رایانامه شرکت‌کننده ارسال خواهد شد. همچنین، زمان حضور در مرکز به‌عنوان مأموریت روزانه منظور می‌شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.