انتشار شماره تابستان مجله Journal Nanomedicineدانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

انتشار شماره پاییز مجله Nanomedicine Journalشماره تابستان مجله Journal Nanomedicine  به همت محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت پژوهش و فناوری ، در این شماره ۹ مقاله (دو مقاله مروری و 7 مقاله اصیل) در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی از محققان از دانشگاه‌های مختلف ایران و خارج کشور به چاپ رسیده است.

مجله    Journal Nanomedicine   به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود. اعضای هیأت علمی برجسته برخی از دانشگاه‌های کشور و همچنین برخی از دانشگاه‌های خارجی از کشورهایی همچون آمریکا، چین، کانادا، دانمارک، هند و… به‌عنوان هیأت تحریریه با این مجله همکاری می کنند.

مجله NMJ توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، در پایگاه ESCI  نیز نمایه شود.

این مجله همچنین در پایگاه های علمی نظیر Web of Science – ESCI،Chemical Abstracts Service) CAS) ،Islamic World Science Citation Database) ISC)،EBSCO،Medical-Journals-Links (MJL) ،DOAJ،Magiranو IrMedex نمایه می شود.

محققان، پژوهشگران و علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ارسال مقاله به بخش راهنمای ارسال مقالات  به نشانیhttp://nmj.mums.ac.ir مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.